Pro  ubytování (pronájem chaty Sokolka) v Jizerských horách nám napište na ubytovani@chatasokolka.cz (nezapomeňte zaslat i kontaktní údaje jméno a tel.), případně nás kontaktujte na tel.: 602 180 008.

Co vám chata Sokolka nabízí:

Lokalitu Hrabětic

O výjimečnosti Hrabětice není pochyb. Zimní i letní středisko leží velmi vysoko a je tak ihned přístupné atraktivním trasám v Jizerských horách.

Klid a soukromí pro vaše akce a dovolenou

Samotná chata Sokolka leží přímo u jedné z nejoblíbenějších vycházkových/vyjížďkových tras Jizerských hor Hrabětice - Královka. Žádný "Václávak však pod okny nečekejte!!" Chata je velmi chytře situovaná pár desítek metrů od silničky za vzrostlými stromy, takže nabízí i dokonalé soukromí v okolí chaty.

Máme rádi kraj, ve kterém žijeme

Rádi a ochotně vám pomůžeme s plánováním vašich výletů a to nejen v Jizerkách. 

lokalita.jpg

Kdo k nám jezdí a komu se u nás líbí

Celá chata je v původním ale udržovaném stavu. V přízemí je velká společenská místnost včetně kuchyně, sprchy a WC. V podkroví si pak užijete spaní ve 3 velkých pokojích. Jinými slovy ideální pro partu lidí, kteří hledají prostornou chatu jako zázemí pro společenskou událost v atraktivním místě Jizerských hor za velmi slušné peníze. 

Na Sokolce se nejvíce konají oslavy narozenin, rozlučky a svatby, třídní srazy, maturitní večírky, rodiny s dětmi, tátové s dětmi a tátové bez dětí, sportovní pobyty, školní výlety, zotavovací akce pro děti.